10 rad, jak dokonale uspokojit ženu v posteli

jak uspokojit zenu

Jak uspokojit ženu v posteli? Tuhle otázku si klade každý muž, kterému není blaho jeho milenky či partnerky lhostejné. Víme, jak na to, aby váš sexuální život vzkvétal, ženy vám ležely u nohou a prosily o další žhavou noc ve vaší posteli. Staňte se dokonalým milovníkem, který rozumí ženským erotickým potřebám a touhám. Dopřejte své partnerce pravidelnou dávku orgasmického potěšení a ona vám za to vytvoří ráj na zemi.

Nepodceňujte mozek

Velmi důležitou roli při kvalitním milování hraje u žen mozek. To on rozhodne o tom, zda se žena uvolní a naladí do emočně sexuální roviny. Pokud bude žena při sexu myslet na to, jestli mají děti hotové úkoly nebo zda ji máte opravdu rád (a nejde vám jen o sex), tak z toho pravděpodobně žádné extatické spojení a vyvrcholení nevzejde.

Dejte ženě jasně najevo, že po ní toužíte a že chcete být jen s ní. Pokud si všimnete, že je v posteli duchem nepřítomná, zastavte a jemně jí připomeňte, kde je třeba její pozornost. Skvěle na to funguje například krátká masáž prsou a dráždění bradavek.

Podpořte její sebevědomí

Většina žen se ve chvíli, kdy se má před mužem svléknout, cítí nejistě. Diktát módního byznysu postavil na piedestal vrcholu ženské krásy extrémně štíhlé, plastikami či fotoshopy vylepšené ženy, které jen tak v posteli nepotkáte. Každá žena vnímá na svém těle nějaké nedostatky a vaším úkolem je odvést od nich její pozornost. Nechcete přece, aby zatímco se ji snažíte uspokojit, myslela na to, jak asi vypadají v dané poloze její prsa, bříško či zadeček. 

Pokračuj ve čtení ZDE.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image