11 horkých tipů, kam vyrazit v červnu za erotikou

Víme, jaké erotikou prodchnuté akce byste si v červnu neměli nechat ujít. Je libo výstavu, kurz, show, striptýz nebo swingers párty? Namixovali jsme pro vás smyslný koktejl pro volné jarní chvíle. Jestli si vyrazíte užít sami, s partnerkou, partnerem, milenkou či milencem necháme na vás. Přejeme vám vzrušující zábavu.

Obsah:

Kája Saudek 18+

kája saudek výstava 18+ bezpasaka.cz

Král českého komiksu Kája Saudek se vrací do Galerie Tančící dům. Jaro a léto 2019 budou patřit jeho retrospektivní výstavě, která navazuje na úspěšnou expozici z roku 2015 s názvem Kája Saudek 18+. Ta byla zaměřená výhradně na Saudkovy erotické kresby.

V galerii je na půl roku vystaven soubor několika set originálních děl včetně těch, která zatím nebyla nikde prezentována. Vše doplňují dobové tiskoviny, 3D objekty, fotografie a videa.

Celý druhý suterén je přístupný pouze návštěvníkům starším 18 let. Právě zde je k vidění erotická a tvrdá pornografická kresba, která je nedílnou součástí tvorby Káji Saudka.

Termín: od 27. března do 29. září 2019.

Místo: Galerie Tančící dům/Praha

Více informací o výstavě, kterou byste si neměli nechat ujít, nadete ZDE.

Workshop západní bondage

Jste ve vázání provazů začátečníci? Mrkněte na náš článek o erotickém svazování, kde se o něm dozvíte podrobné a zajímavé informace.

pokračování článku najdete ZDE

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image