5 metod jak dosáhnout zvětšení penisu

zvětšení penisu broskvicky.cz

Větší penis je přáním mnoha mužů. Marně je mohou ženy uklidňovat, že na velikosti nezáleží nebo že i s malým kašpárkem lze dělat velké divadlo. Muži už od puberty porovnávají velikost svého přirození s ostatními a ve sprše pokukují po nádobíčku jiných samců. Menší penis může být celoživotní příčinou nižšího sebevědomí a zdrojem dalších negativních pocitů a prožitků. Přitom řešení, jak pánské přirození zvětšit, existuje. Možností je několik. 

Obsah:

Proč chtít větší penis?

zvětšit penis je možné bezpasaka.cz
  • Zvýšení sebevědomí v životě – muži s větším penisem mají vyšší sebevědomí a tím pádem  dosahují vyšších úspěchů. Často pracují na vyšších postech a berou více peněz.
  • Větší úspěch u žen – ženy mají rády muže s vyšším sebevědomím, jsou pro ně přitažlivější mimo jiné proto, že snáze navazují kontakt a nemají problém se sebeprezentací.
  • Zvýšení sebevědomí při sexu – když není muž spokojený s velikostí svého penisu, je stydlivější, nerad se svléká před ženou a důsledkem jsou i poruchy erekce.
  • Kvalitnější sex – u mnoha sexuálních pozic je třeba většího penisu, aby si milování mohly naplno užít obě strany.
  • Zvýšení sexuální výdrže – muži s větším penisem mají většinou větší sexuální výdrž. 
  • Šťastnější život – spokojenost s vlastním tělem, tedy i penisem, je základem šťastného života.

Vakuové pumpy

vakuové pumpy na penis bezpasaka.cz

Vakuové pumpy vytvářejí podtlak, na základě kterého se v penisu nashromáždí krev a dojde k jeho dočasnému zvětšení. Při dlouhodobém používání může dojít k trvalému malému zvětšení, ale často za cenu potrhání žilek v pokožce penisu a navíc pouze v řádech několika milimetrů. Topořivá tělíska se pod tlakem roztahují, ale spíše, než na délku, bude mít používání pumpy vliv na objem penisu.

Tato erotická pomůcka se dá velmi dobře použít pro odstranění problému s dosažením erekce. Díky ní dosáhnete tvrdší erekce a dočasného zvětšení penisu.

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image