5 pražských podniků, kam vyrazit za „lechtivou“ zábavou

Praha a noční život to jsou zkrátka dvě spojité nádoby. Zábava a vzrušení otřásají stověžatou metropolí od rána do večera. Kam v Praze vyrazit při honbě po neopakovatelných zážitcích? Zde vám přinášíme několik tipů:

1. Goldfingers

Asi nejvyhlášenější pražský pánský klub naleznete hned v samém srdci našeho hlavního města na Václavském náměstí. Vybrat si můžete z široké nabídky zábavy, ochutnat vybrané lahůdky a nejlepší šampaňské. Potřebujete někde zabavit důležitého klienta, uspořádat rozlučku se svobodou nebo si prostě jen užít? Goldfingers je tu pro vás už více než 20 let.  

Goldfingers.cz

2. Hot Pepper‘s

V těsném závěsu za Goldfingers je Hot Pepper’s, který se může honosit přízviskem „nejvíce navštěvovaný strip club v Praze“. Oblíbené místo pro rozlučky se svobodou či na prosté pánské jízdy naleznete, stejně jako Goldfingers, na Václavském náměstí. Každý den se o vaši zábavu a potěšení stará 25-50 dívek. Když nechcete být s partou rušeni, můžete se přesunout do salonku, nebo poté do jednoho ze soukromých pokojů. Jak takový večírek v Hot Pepper’s vypadá? Inu podívejte se sami:

hotpeppers.cz

3. Club K5 Relax

Čtyři poschodí plné zábavy, to je ve zkratce pražský klub K5. Vše přizpůsobené pro co největší pohodlí návštěvníků a pro jejich maximální prožitek odpočinku. Relaxovat můžete v sauně či třeba v parních lázních postavených v antickém stylu nebo se uvolnit při masáži. Anebo se nechte rozmazlovat v některém z tématických pokojů, které K5 nabízí. Kdy naposledy jste se cítili jako římský císař nebo astronaut? Vše můžete prožít pod jednou střechou v K5 Relax.  

k5relax.cz

4. Darling Cabaret

Chcete se dobře a stylově pobavit? Vyražte do Darling Cabaret, na místo, kde se každý den schází až 150 nádherných a osobitých tanečnic, party girls a striptérek. Nudit se rozhodně nebudete, protože na pódiu se stále něco děje. Uvidíte lechtivá a humorná vystoupení i ty nejvíce vzrušující ukázky erotické zábavy. Hledáte-li noc plnou neřesti a vášně, rozhodně neprohloupíte, když vyrazíte do Darling Cabaret.

darlingcabaret.com

5. ShowPark MARKET a DaVINCI

Chcete se bavit? Není nic snadnějšího – kochejte se na nádherná těla krásných tanečnic. Využijte VIP lounge pro rozlučku s přáteli. A navíc tu mají 84 pokojů, za jejichž dveřmi se nacházejí ty nejkrásnější dívky světa a těší se na Vás. Noc plná erotiky může být vaše, máte ji na dosah.

showpark.info/cs/

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image