Anální sex se silikonovou pannou? Překročte s ní tabu

anál se sex doll broskvicky.cz

Analní sex, i přesto, že se jedná o vskutku známou a příjemnou praktiku, je společenským tabu, které málokdo provádí. Jak si při análním sexu vedou Sex dolls?

Anální sex s umělou pannou. Jaký je?

Hlavně dostupný. Není snad větší problém, než mít partnerku, která je ochotná vůbec do této praktiky jít. I když dle magazínu Mensjournal.com až 40 % žen ve věku 25 – 40 let má zkušenost s análním sexem, tak pouze zlomek procenta těchto žen je ho ochotna dále praktikovat.

U análního sexu s umělou silikonovou pannou nic takového neřešíte, vše je jen otázkou vaší chutě. Nic vám nebude bránit se do toho plně vložit. Anální sex je díky vysoce realistickému provedení panny téměř nerozeznatelný od sexu s ženou. Navíc jej lze často opakovat, což u živé, ale ochotné ženy nelze, jelikož konečník se snadno podráždí. Panna tento problém nemá. Může kdykoliv a jakkoliv dlouho.

Díky tomu, že je panna vybavena kovovou kostrou s ocelovými klouby, je možné ji nastavit do libovolných poloh pro maximální pocit spokojenosti. Přístup do análu je velice snadný.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image