Autoblow a další hračky pro muže přinášející rozkoš

autoblow erohračky broskvicky.cz

Do nedávné doby byl svět erotických pomůcek převážně zaměřen na ženy, avšak to se v poslední dekádě radikálně změnilo. Jedním z takových výstavných exemplářů změny je moderní Autoblow, který simuluje orální sex. Lze ho u nás vůbec zakoupit? Jaké jsou další pomůcky a proč je vůbec využívat?


Obsah:


Autoblow zaujme svými výhodami

Název Autoblow vychází z anglického slovního spojení blow job (blow – vyfouknutí, blow up – vyhodit do vzduchu), což se běžné užívá pro označení orálního sexu. S návrhem Autoblowu přišel Brian Sloan, který aktuálně vede firmu na jeho výrobu i distribuci do světa, včetně České republiky. Avšak jak celé zařízení vypadá a funguje?

Zařízení je ve své podstatě mechanizovaná roura, do které se strčí penis. Jádrem funkce celého zařízení je vnitřní pohyblivá soustava, jež disponuje stimulačními kuličkami. Celá soustava se pohybuje jako výtah nahoru a dolů, avšak uživatel je schopen nastavit intenzitu a rychlost činnosti zařízení. Aby nedošlo ke zranění a uživatel získal i příjemný pocit stimulace, jsou vnitřní prostory vybavené odnímatelným vakem s ústy. Celý vak je vyroben z příjemného materiálu, který je na pohled i dotek jako lidská kůže.

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image