CHEMSEX. Ano či ne?

chemsex broskvicky.cz

Chemsex je spojení dvou vzrušujících “aktivit”, které snadno vedou k nebezpečné závislosti. Na naše libido a sexuální prožitky mají totiž opravdu velký vliv. Jaký konkrétně? Na co si dát při užívání nejčastějších drog při sexu pozor a stojí chemsex party opravdu za to?

Napsala Číča

POZOR! Portál Broskvicky.cz zásadně nedoporučuje ani nijak nepodporuje užívání drog samotných, ani žádným způsobem nenabádá k chemsexu. Článek je pouze informativního charakteru. Není to návod ani doporučení.

Chemsex 21. století

drogy a sex, chemsex bezpasaka.cz

Chemsex je výraz pro spojení sexu s drogami neboli sexualizované užívání drog. Laicky se dá říct, že přijdete na párty vyloženě za účelem sexuálních hrátek v kombinaci s užíváním drog. Prostě fetujete a u toho šukáte. Nebo šukáte a u toho fetujete? 

Zkrátka, když vás láká sexuální sdílení ve více lidech, jdete na swingers party. Když si chcete ulítnout na drogách, jdete do klubu nebo na nějaký feťácký privát. Když chcete tyto dva koníčky spojit (ne, že by se tak jako tak stejně nakonec samovolně většinou nespojili…), zúčastníte se chemsexu. 

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image