Chutné sperma plné života. To chceš! Víme, jak na něj

sperma broskvicky.cz

Sperma plné života a dobré chuti, to prostě chceš. Nejen, že tím zvýšíš svou biologickou hodnotu a šanci na oplodnění partnerky, ale také je vyšší pravděpodobnost, že partnerka bude při orálu polykat.

Obsah:

Sperma. Jeho kvalita je ovlivněna převážně zlozvyky

Kouření, ale i alkohol, značně ovlivňují chuť i kvalitu spermií

A ty dokážou škodit. A dost. Mezi zásadní zlozvyky patří kouření, které doslova spermie ničí, zkracuje jim život a činí je méně aktivními a pomalejšími. Nikotin v organismu způsobuje vyšší vyplavování katecholaminů, které se přímo podílí na zúžení cév v různých částech těla, včetně penisu. Tím dochází i k zeslabení erekce.

Jedním z velice neznámých faktorů, který se značně podílí na kvalitě spermií, je i užívání plastů. Ty totiž obsahují ftaláty a látku zvanou BPA, jež mají negativní dopad na tvorbu spermií. Samo o sobě to až takový problém vyloženě není, problém je, že plasty se dneska užívají ve velkém. Nejvíce těchto látek do těla dostaneš skrze pití z plastových láhví a pojídání potravin z plastových krabiček. Proto, ať už doma nebo v práci, se snaž pít vždy z hrníčku či velké sklenky, už jenom tím snížíš příjem ftalátů v průměru až o 80 %.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image