Elekrosex: Úvod do elektrostimulace

elektrosex broskvicky.cz

Elektrosex má mnoho podob. Může být něžný i intenzivní, může uvolnit svaly nebo pomoci při potížích s dosažením orgasmu, může to být nástroj pro lehké i tvrdé BDSM. Jaké elektrostimulační pomůcky existují, co zaručeně nezkoušet a co určitě ano? 

Obsah:

Elektrostimulace? Běžná a bezpečná

V erotice existuje nekonečné množství praktik. Mnohé z nich jsou pro laickou veřejnost méně známé a někdo se jich dokonce bojí. Jednou takovou praktikou je elektrosex. Mnoho lidí si představí zubožené tělo, zmítající se pod nárazy elektrických šoků, hazardující s vlastním zdravím nebo dokonce životem. Věřte, že takhle to opravdu není!

Elektrostimulace se dnes používá při různých druzích léčby, pro relaxaci, fitness atd. Veškeré přístroje jsou sestrojené tak, že intenzita použité elektřiny v žádném případě nemůže ohrozit lidské zdraví nebo život.

Například ve fitness se elektřina používá tak, že se v okolí procvičovaných svalů přilepí na tělo elektrody a ty pouštějí do svalů jemné impulzy. Podobné impulzy, které do svalů posílá váš vlastní mozek. Díky tomu dochází k hlubšímu a intenzivnějšímu procvičení svalů.

Erotická elektřina

V erotice je to podobné, pouze namísto procvičování svalů nás zajímá silnější erotický prožitek. Znáte ten stav, kdy jste vzrušení a začne vám doslova cukat v rozkroku? Jsou to svalové stahy, které aktivuje mozek pomocí slaboučkých elektrických impulzů. Stejného cukání docílíte pomocí elektrostimulačních erotických pomůcek.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image