Erotická pohádka: Drak Trojpérák

erotická pohádka o drakovy broskvicky.cz

V dobách, kdy lidé pilně pracovali na svých polích, platili desátek z úrody králi a chodili na zámecký trh prodávat, co uměli vyrobit, žili v království krále Milouše i královna Ivana a jejich dcera Kateřina. Lidé žili v království šťastně až do doby, než se do jejich království nastěhoval drak Trojpérák. Drak Trojpérák měl tři hlavy i tři penisy. Pro každou hlavu jeden. Takže pro uspokojení celého draka byly potřeba celkem tři orgasmy. A protože byl drak velmi nadržený, usídlil se v lese nedaleko zámku a poslal králi vzkaz, co musí udělat, aby je nechal na pokoji.

Na pergamenu stálo:

“ Vážený králi, vybral jsem si Vaše království, protože podle erotického oběžníku Horlivé rozvášnění análu draka, zkráceně HRAD, je ve Vašem království mnoho krásných a nadržených panen. A protože i já jsem nadržený, požaduji, aby každou středu po Vašich úředních hodinách, vyrazil kočí s jednou pannou a tu nechal přivázanou u stromu na jižním rozcestí, přezdívaném Vysočinský vrch. Já si tam dívku večer vyzvednu a až skončím, může se vrátit domů. Pokud tam žádná nebude, protáhnu anály všem občanům tohoto království a nakonec celé království podpálím. První pannu chci mít u stromu za týden. S pozdravem a přáním hezkých panen, drak Trojpérák.“

erotická pohádka o drakovi bezpasaka.cz

Když to král dočetl, rozbušilo se mu srdce. Zavolal si tedy na pomoc Mlynáře. Velmi chytrý a vzdělaný člověk, který má nejen vlastní mlýn, ale i vlastní rybník a sáňkovací dráhu. Dali hlavy do hromady a vymysleli novou vyhlášku a zároveň sčítání lidu. První vydali nařízení, že se s okamžitou platností zakazuje souložit s pannami pod trestem uříznutí. 

Pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image