Erotická povídka: Alexovo erotické virtuální dobrodružství

vr erotika broskvicky.cz

Už od puberty mě bavily moderní technologie. V 15 letech jsem se začal učit programovat stránky a svět počítačů jsem miloval. Po gymplu jsem ale nastoupil na veterinu a smířil se s tím, že po škole přeberu rodinnou veterinární ordinaci. Škola i následná práce se zvířaty mě bavily a baví. Nevýhodou je, že často nemám čas na nic jiného než na práci, trochu sportu a spánek. Nedávno jsem ale objevil dokonalý ventil mých přirozených potřeb a skvělý relax. Virtuální realitu.

Na doporučení bývalého spolužáka jsem si pořídil headset pro virtuální realitu a první VR hru. Večer, když jsem neschopný čehokoliv jiného padl do postele, jsem si chvíli zahrál a zapomněl na starosti všedního dne.

Asi po měsíci mě hra už přestala bavit a já začal na internetu hledat další. Náhodou jsem narazil na erotickou hru s tajemným jménem Fallen doll. Přečetl jsem si pár recenzí a stáhl si poslední verzi.

vr sex naughty harbor

Večer jsem se už nemohl dočkat do postele. Byl jsem opravdu zvědavý, co se bude dít. Nalil jsem si sklenku brandy (můj večerní rituál), nahý si lehl na postel, udělal jsem si maximální pohodlí, nasadil VR headset a spustil novou erotickou hru…

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image