Erotická povídka: Ateliér

Model pro studentky kresby

Brigáda byla primárně pro dědečky a babičky, kteří si takto rádi přivydělávají k penzi. Nevím jak bábinky, ale dědové se na sto procent chodí ukazovat mladistvým studentkám. A když můžou dědové, mohl bych taky, napadlo mě a na inzerát jsem reagoval.

Netrvalo dlouho a zavolala mi v hlase docela překvapená paní, představila se mi jako paní Sýkorová, učitelka kreslení. Studenti se prý v prvním pololetí dle osnov učí postavu ženy a na to jim chodí bývalá studentka, nicméně budou se mnou počítat v druhém pololetí. Potvrdil jsem jí to a v podstatě na to zapomněl.

O pět měsíců později se mi rozezvonil mobil. Na paní Sýkorovou jsem zapomněl, a i když mi to její příjmení přišlo povědomé, zařadit jsem si ji nedokázal. Až z řeči a po pár mých pro ni zjevně zvláštních otázkách, jsem se chytnul a uvědomil si, že děcka už mají skoro půl roku za sebou. Tenkrát šlo v podstatě o úlet. Pracuji na plný úvazek a představa, že by chudák děti kvůli mé pracovní době trávily v ateliéru svůj odpolední čas, byla spíše dětinská.

čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image