Erotická povídka: Babča

… Ležela zakrytá a koukala na televizi. Nešlo poznat, zda je stále nahá. Vlastně ani nevím, jestli v noci v něčem spala. Přišla jsem pozdě, a když jsem se vzbudila, už byla oblečená na snídani. Sedla jsem si na postel a střídavě si hrála s mobilem a koukala na televizi. Majka mě pohladila po rameni a trochu nesměle mě oslovila: “Simčo?” “Copak?” odpověděla jsem, odložila mobil a otočila se na ni. “Neodložila by sis?,” opatrně se mě zeptala se. “Co?,” dělala jsem nechápavou, klekla si na postel a sedla na paty. “Ty jsi mě dnes taky viděla a já bych tě taky ráda… Máš krásnou postavu a já hledala někoho na něco intimnějšího. Jsi hrozně fajn holka a je mi s tebou dobře, ale hledala jsem něco víc. Doufám, že mi rozumíš. Můžu?” ukončila rozpačité vysvětlování, chytila mě za osušku nad prsy, kde se mi křížila a zeptala se.

Upřímně jsem tohle čekala hned na začátku, někdy před Vánoci. Chodila jsem k ní už dlouho a opravdu ji začala brát za svou další babičku. Ale nevadilo mi to, aspoň konečně zjistím, jaké to bude. Usmála jsem se na ni a špitla: “Můžeš.” Jemně zatáhla za osušku směrem v sobě. Uvolnila se a spadla mi na klín. Nazvedla jsem zadek, protože jsem si na osušce seděla a Majka ji poskládala na polštář. Chytla mě za koleno a odtáhla mi ho od druhého. Roztáhla jsem tedy trošku nohy. Majka mě hladila po vnitřní straně stehem. Bylo to vzrušující. Natáhla jsem se pro její peřinu a stáhla ji z ní. Taky byla nahá. Otočila se ke mě, sedla si a rozpustila mi vlasy. Hladila mě po nich, pak přitáhla mou hlavu k té své a dala mi pusu. Takovou kamarádskou. A pak jsme se začaly líbat. Bylo to zvráceně krásné.

Objala mě a hladila po zádech. Já ji taky. Měla trochu vrásčitou kůži s vystouplými znamínky. Měla jsem její jazyk ve svých ústech a vše ostatní tak nějak přestala řešit. To už měla i můj jazyk v sobě. Lehly jsme si. Hladila jsem ji po vlasech. Ona mi zajela mezi nohy. Přejel mi mráz po zádech. Prvně jsem jí sáhla na prsa. Nebyly tak pevné, jak jsem zvyklá, ale zase je bylo za co chytit. První prst byl ve mně. Než jsem si to uvědomila, už tam byl další. Oba byly venku a zase uvnitř. To se střídalo ďábelsky rychle. Byl nejvyšší čas si sáhnout taky. Pustila jsem prsa a sáhla jí tam. Teplá vlhká měkká pipka…

Pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image