Erotická povídka: Čtyřka

sex ve čtyřech broskvicky.cz

Byl běžný únorový pátek. S přítelem Kubou jsme neměli na večer nic v plánu a tak jsme se rozhodli jít na víno do nedalekého baru. Přišli jsme tam, našli jeden z posledních volných stolů a objednali si vínko, které Kuba vybral. Vyzná se v nich. Zapovídali jsme se o dovolené, kam bych chtěla, kam by chtěl on a na co máme našetřeno. Po asi hodince jsem zpozorovala, že po nás pokukuje pár, co sedí u baru, který přišel po nás. Neuběhlo ani deset minut a už stáli u našeho stolu. Ta slečna povídá: „Dobrý večer, můžeme si přisednout? Už delší dobu vás pozorujeme a jste nám velmi sympatičtí.“ Mně se moc nelíbili. Jako ne že by byli oškliví, spíš se mi nezdály jejich úmysly. Proč vůbec přišli? Nestihla jsem zareagovat a Kuba je přizval ke stolu.

Navzájem jsme se představili. „Já jsem Klára,“ řekla jsem a s oběma si podala ruce. Ona byla Iva, vyšší hnědovláska, on Honza, takový hezounek. K tématu dovolené jsme se už ten večer nedostali. Neustále mluvila Iva. Jak se seznámili, jaký je, jak její rodiče z Honzy nejsou nadšení a tak dále. Jen jsme přikyvovali. Po asi hodině, která se nekonečně táhla a po které jsem věděla i její velikost bot, jako by na velikosti záleželo, začala vyprávět o jejich sexuálních zkušenostech. To už začala do debaty zapojovat i nás pomocí svých dotazů. Z počátku jsem se styděla mluvit o oblíbenosti jednotlivých praktik, po dalších skleničkách jsem už mluvila o všem. I o představě to zkusit s jinou holkou. Iva se Kuby začala vyptávat na náš byt, který jsme před půl rokem dorekonstruovali, až je Kuba pozval k nám domů na exkurzi. Dopili jsme, zaplatili a přemístili se do našeho bytu.

sex ve čtyřek bezpasaka.cz

Po průzkumu naší garsonky jsme si sedli na gauč v obýváku a pustili televizi. Jen tak jako kulisu. V tuto hodinu tam stejně nic nebývá. Iva seděla vedle mě a tiše říká: „Nezkusíme to spolu?“ Pak hlasitěji: „Klukům by se to určitě líbilo, že?“ Honza okamžitě souhlasil. Kuba přinesl na stůl pití a tvářil se překvapeně. Nakonec ale souhlasil taky. Šel nalít každému panáka vodky. Mezitím mě Iva pohladila po vlasech a přešla na rameno. „Počkejte, já to chci vidět,“ volal Kuba. „Ale vždyť nic neděláme,“ odpověděla jsem mu. Přinesl panáky a rozdal nám je. „Tak na co?“ zeptal se Honza. „Na nové zkušenosti a nové kamarády,“ zvolala Iva. „Na zkušenosti,“ řekla jsem. „Na nás,“ dodal Kuba, přiťukli jsme si a napili se. Kluci na ex, já asi třetinu a Iva možná půlku. Všichni jsme si sedli a kluci čekali, co bude.

pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image