Erotická povídka: Divoká projížďka

Co teď s tou fůrou času? Ranní hygiena, snídaně, káva, vecko a co teď? Venku bylo fakt pěkně. Co udělat něco pro zdraví a fit postavu? Kolo nebo brusle? Po chvilce jsem se rozhodl. Hodil na sebe kraťasy, triko, sluneční brýle a přilbu a honem pro kolo do garáže.

Projel jsem celým městem, až jsem se dostal k cyklostezce, která vede několik desítek kilometrů podél řeky Olše. Kupodivu se jelo skvěle, nikdo nikde. No joooo, pondělí dopoledne, všichni makaj. Tak kilometry ubíhaly a ubíhaly, kochal jsem se krajinou a tichem. Po nějaké době jsem chtěl kouknout na mobil, jestli někdo nevolal nebo nepsal. Kousek před sebou jsem uviděl nějakou kládu na břehu, kus stromu asi vyplaveného, tak jsem si řekl, že sjedu dolů k řece a posedím u ní.

Kolo jsem si tam pěkně opřel a usadil se jako doma na gauči. Koukám, nikdo nevolal ani nepsal, koukl jsem na Instagram, co kdo dobrého snídal a kdo vše je ve fitku. Ale ale, kamarádka Lenička si byla zacvičit. Moc pěkné, leginky, fit podprda, dal bych si říci, pomyslel jsem si.

……čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image