Erotická povídka: Doupě nymfomanek

nymfomanky broskvicky.cz

Od malička mi říkali, abych tam nechodil. Středně velký barák s nápisem Dům bohyně Persefony. Smyslně růžová omítka a černo-červený nápis, zatemněné skla, to vše budilo napětí i zvědavost. Z nádvoří se linula krásná vůně, která sváděla. Čím jsem byl starší, tím mě ta vůně lákala víc a víc. Pověsti ale říkaly, že žádný muž, který dovnitř vstoupil, nikdy už nevyšel ven. Z toho důvodu bylo zakázáno bavit se o Persefoně, o čemkoliv, co bylo s tím růžovým domem spojené.

Bylo zrovna jaro a mě táhlo na dvacátý rok. Byl jsem v plné síle a to víte, probouzela se ve mně zvědavost. Sexuální energie mi skoro překypovala i z uší, když jsem se hodně zamyslel nad svýma touhama, měl jsem v kalhotách těsno a z uší mi šla pára. Bohužel (nebo spíš bohudík?) patřím k lidem, jejichž fantazie je nadmíru vyvinutá. Když dokážete do svého mozku pojmout stejné množství sexuálních fantazií jako já, často lavírujete mezi šílenstvím a extrémní nadržeností. Je však dobré takové fantazie objevovat a zkoušet. Bohužel většině žen v mém okolí fantazie moc neříkala. 

O to víc mi stále vrtalo hlavou, co se děje za černo-červeným nápisem v domě, o kterém se nesmělo mluvit. Ty myšlenky se nedaly vydržet. Až jednoho večera se stalo něco, co jsem z hlavy nemohl dostat dlouho. Jedno zatemněné okno zůstalo pootevřené, možná schválně, možná ne. Uviděl jsem tam ženu, starší, blond vlasy, smyslně červené rty. Roztírala si po svém nahém krásném těle olej. Myslel jsem, že se zblázním z toho pohledu. 

erotická povídka nymfomanky šukají zajíčka Bezpasaka.cz

Když zaregistrovala, že koukám z ulice, tak pomalu přišla k oknu, ukázala na mě prstem a začala mne lákat dovnitř. Po chvíli okno zabouchla. Asi nemusím vysvětlovat, že s mojí velmi rozvinutou fantazií jsem ten obraz nemohl dostat z hlavy. Asi pět hodin úporného trápení v maximální nadrženosti trvalo, než jsem se odhodlal vrátit se k domu a otevřít dveře…

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image