Erotická povídka: Dovolená v naturistickém kempu

Jsem nudista, jezdím do kempu, je mi padesát a nemám žádnou holku. Naposledy jsem se udělal doma a holka mi na něj už pár let ani nesáhla… Změní se něco, když vezmu spolucestující, kterou sem poznal náhodně na internetu?

Už se stalo tradicí, že v období letních prázdnin jezdím do Chorvatska. Za posledních osm let jsem nevynechal. Mnozí mě možná odsoudí, jezdím na jedno místo, oblíbil jsem si jeden nudistický kemp na severu země. Vždy jezdím autem se stanem sám na týden. Rád bych někoho vzal, ale jsem rozvedený a s padesátníkem už nikdo nechce jezdit.

Když jsem tak brouzdal internetem, zahlédl jsem na diskusním fóru dotaz ohledně Valalty, což je právě ten naturistický kemp. Podle profilu šlo o jednadvacetiletou Monču. Chtěla tam poprvé jet a zajímalo ji, jak to tam funguje, jaké jsou ceny, jak si rezervovat místo na stan a vlastně úplně všechno. Vypadalo to jako úlet, nikdy nebyla pod stanem, nikdy nebyla v nudistickém kempu. Nabídl jsem jí, že ji vezmu autem, zaplatím jí i místo pod stanem, můžeme spát v jednom nebo si klidně může vzít svůj. Prostě že hledám společnost. Takto jsme si psali tři dny. Po výměně fotek, mnohanásobném přesvědčování, že od toho nic nečekám, jsme se domluvili.

Povídka pokračuje ZDE.

Napsat komentář