Erotická povídka: Dr. Zhýralá

ošukaná doktorka broskvicky.cz

Napsal Miroslav

Na poslední chvíli vtrhnu do čekárny a zběsile buším na bílé dveře ordinace. „Paní doktorko. Prosím vás, potřebuji zda byste se na mne nemohla podívat, není mi nějak dobře.” S vyděšeným výrazem otevře má doktorka, již pomalu připravena k odchodu domů. Vlasy mírně rozcuchané od toho, jak na sebe nejspíš dávala vlněný svetr, který ji těsně obepíná její krásná a plná prsa.

„Strašně mne tlačí v podbřišku a už to začíná být nesnesitelné,” odpovím polohlasem se snahou zakrýt vzrušení v hlase. Otočí se ke svému stolu a z krabičky na něm vytáhne bílé latexové rukavice, které si zkušeně natáhne na krásné ruce.

 „Tak se na to podíváme. Stáhněte si prosím kalhoty i pradlo a položte se na lehatko.“ 

Koukám se na doktorku v bílém plášti, který jí sahá těsně pod zadek, jak upravuje hygienickou dečku na lehátku. Nezapomenu se podívat na její krásný nohy a pevný zadek. Je vidět i část kalhotek, jsou černé a pevně sedí. Okamžitě se mi v hlavě rodí myšlenky a představy. Zároveň si stahuji kalhoty, pod kterými již nic není a je hned vidět, že mne její postoj vzrušil.

eropovídka šukání s doktorkou bezpasaka.cz

Doktorka se otočí od stolku k lehátku a nemůže si nevšimnout, že ten muj grázlík se na vyšetření těší víc, než by měl… Dělá, že si toho nevšimla. Přisedne půlkou zadečku do úrovně jeho boku a položí prsty na můj podbřišek. Vytváří tlak na místa možného ložiska bolesti. 

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image