Erotická povídka: Dva v jednom

Utajené překvapení v sobě

Jsem v kupé sám, tak si zatáhnu závěs, abych měl soukromí, jelikož jedu až z Ostravy do Berouna. Jenže ve Studénce nastupuje více lidí a já si říkám, že budu mít po soukromí, čekám, jestli náhodou někdo nepřijde, ale když se vlak rozjel, tak jsem si oddychl a znovu si prohlížím tělo své milované Lídy. Je krásná, i když má trochu větší zadeček a malá prsa, ale to, co má v srdci je více než její postava.

Při mém rozjímání mě vyruší klepot na dveře a někdo otevírá, dobrý den můžu si přisednout? Ale jistě řekl jsem překvapeně, je to muž v obleku kolem čtyřiceti let, sedl si k okénku naproti mně. Já jsem dále koukal na fotky v mobilu, když se mě zeptal, kam pak cestuji. Jedu až do Berouna, tak to máme skoro stejnou cestu, já jedu do Hořovic (to je deset kilometrů od Berouna) byl jsem na semináři. Já byl u přítelkyně odpověděl jsem a podíval jsem se na něj, on na mě upřeně koukal a pak se usmál, byl jsem z něho nervózní a zároveň jsem byl zmatený.
Vždyť tenhle pocit jsem prožíval, když jsem potkal Lídu, co se to děje říkal jsem si.

Jmenuji se Šimon a podával mi ruku, opětovně jsem mu svojí také dal a lehce mi prstem několikrát přejel po dlani. Vzpomněl jsem si na kamaráda, který mi tohle gesto udělal a večer jsem ho vykouřil ale to už je tak patnáct let zpět, myslel jsem si tedy, že to udělal jen tak a chvilku jsem přemýšlel a koukal z okna na krajinu, kterou jsme míjeli.

….čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image