Erotická povídka: Erotická masáž na poslední chvíli

erotická masáž povídka broskvicky.cz

Dlouho jsem hledal odvahu zajít na erotickou masáž. Smyčka kolem ČR se stahovala a já věděl, že bych měl rychle hledat a objednat se na masáž. Nějak jsem prostě čekal, že každým dnem může přijít uzavření obchodů a zhoršení situace.

Zasedl jsem k PC a rozjel hledání erotického masážního salonu. Po dlouhém hledání jsem našel studio,které mě zaujalo a splňovalo moje kritéria. Přes email jsem se tedy kontaktoval s masážním studiem a objednal se na zatím nespecifikovanou masáž. 

Nemohl jsem uvěřit tomu, že mě pozvali hned na další den. Byl jsem z toho nadšený a modlil se, aby se do zítra něco nepodělalo. Ráno jsem sedl na vlak a místo do školní lavice se vydal směr Brno.Celou cestu se mi v hlavě honila spousta věcí. Co když se mi nepostaví,co když se neudělám, nebo se udělám moc rychle.

erotická povídka erotická masáž prostaty a penisu bezpasaka.cz

Ano, měl jsem obavy, abych něco nepokazil. Jak jsem byl zamyšlený a představoval si, co mě čeká, tak mi cesta rychle utekla a já málem zapomněl vystoupit. Z vlakového nádraží jsem se přemístil k danému studiu. Byl jsem tam o něco dřív, než jsem byl objednaný, a tak jsem ještě chvilku popocházel kolem budovy. Když se nachýlil můj čas, tak jsem vyšel několik schodů do patra a od nové zkušenosti mě dělily jen bílé dveře salónku…

Pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image