Erotická povídka: Focení na zámku s překvapením

Vcházíme do části Zámku, která je ještě obyvatelná, staré vrata skučí při otevírání i zavírání. Je tu znát stáří budovy a má to své kouzlo. Vcházíme do prostorné auly, na zemi je červený koberec. Ale je vidět, že ten je novější, ještě není tolik prošlapaný. Jdeme po něm, když v tom uslyšíme cvakání fotoaparátu. To už si k nám razí cestu fotograf, co jsme se s ním domluvili. Nerada se fotím, takže si zakrývám tvář rukou. Říká mi, že mám sundat ruku z tváře a tvářit se přirozeně, ale to já bohužel neumím, na každé fotce vypadám jako …. .

Raději nemluvit. Domluvíme se, že se zajdu převléknout do oblečení, které jsme si domluvili předem a to černý korzet, černé samodržící punčochy, stříbrné páskové boty na vysokém podpatku a přes tvář černá krajková škraboška, na krku a zápěstí se na mé bílé pokožce vyjímá černá krajková souprava.

Připadám si teď jako úplně jiná žena. Pod škraboškou mě přece nikdo nemůže poznat. Teď se z toho andílka, kterým se zdám v normálním životě být, stává pořádný ďáblík, který vychází na povrch jen v posteli a může ho vidět a poznat jen můj partner – milenec.

….čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image