Erotická povídka: Ghetto

… Začala jsem všude kolem sebe kopat a máchat rukama. Párkrát jsem se do někoho i strefila, ale nijak jim to nevadilo. Ruce mi k tělu připoutali asi opaskem. Začali ze mě servávat tílko. Šlo to překvapivě snadno, brzy jsem cítila jen zbytky. Něco mi narvaly do pusy. Byla to nějaká látka, možná to tričko. Strhli ze mě kabelku. Chytli mě za prsa a velmi prudce švihli do stran. Podprsenka se mezi košíčky roztrhla.

Bylo mi špatně, začínala jsem se dávit tou látkou, kterou mi neustále zasouvali hlouběji do úst, zatímco jsem se ji jazykem snažila vyplivnout. Bez rozepnutí mi strhly i kraťase, zbytek kalhotek roztrhly. Boty jsem v souboji už dávno ztratila. Velice silně mi mačkali prsa. Bolelo to, ale už jsem nevěděla, co bolí víc. Snažili se mi dostat prsty do kundičky. I když jsem se snažila mít kolena co nejpevněji u sebe, moc mi to nepomohlo. Poměrně snadno mi roztáhly nohy a začali cpát prsty do rozkroku.

Hrozně to bolelo, rvali tam asi tři kluci nejspíš každý dva prsty. Na tohle jsem neměla. Stále jsem byla tou hadrou umlčená. Pak mě některý z nich chytl za vlasy a začal někam táhnout. Táhl mě dozadu, takže jsem prvně spadla na záda. Nepolevoval a tak mě bolest donutila vstát a poslouchat… Snažila jsem se stát na místě a bolest vydržet. Jenže nějaký druhý mě chytil za břicho, nazvedl a odnesl. Ruce jsem měla stále pevně svázané.

Pokračuj ve čtení zde.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image