Erotická povídka: Kafe na rychlovku se sousedkou

sex se sousedkou broskvicky.cz

Napsal Apalucha

Páteční podvečer. Já usazen v gauči sledujíc fotbal a přítelkyně Jana? Ta se chystala na svou poslední noční. Její rituál byl každý den stejný. Káva, sprcha, nachystáni si svačiny, rychlovka ve sprše (i když zrovna dnes to kvůli času nevyšlo). Ale to kafe se ten večer, nebo spíše noc, mělo stát cestou do ráje… .

Po letmém políbení mého čela a slovech: „Nezlob, ráno ti to vynahradím,“ bouchly za Janou dveře a já zůstal doma sám. Dostal jsem chuť na kafe, jenže ouha, kafe došlo. Zápas pomalu končil, ale chuť na něj byla silnější a silnější. Co teď? Nakoupit se mně jít nechtělo a hlavou se prohnala myšlenka – co to takhle zkusit u sousedky? Třeba kafe mít bude a nebudu navíc sám.  

Byla to fajn ženská, pro každou srandu, s jiskrou v oku a i taková tichá vrba. Co se týče fyzické stránky, ani tlustá ani hubená, tak akorát. O prsou a zadku, hlavně tom zadku, nemá cenu mluvit. Nádhera. Každý se za ní otočí. A věk? Ten prozrazovat nebudu. 

Hodil jsem na sebe rifle, tričko, čisté ponožky. Jen boxerky jsem žádné čisté nenašel, nebo spíš se mi nechtěli hledat, popadl z kredence krabici sušenek a pravou nohou vyrazil k sousedce, v duchu se modlíc, aby byla doma. Přeci jen byl páteční večer. Po dvojitém zazvonění zvonku bylo chvilku ticho, už jsem se pomalu smiřoval s tím, že dnes hold kafe nebude, ale tiché kroky prozradili že ano.

sex se sousedkou blog bezpasaka.cz

V zámku zachrastil klíč a Renata otevřela dveře. A co jsem uviděl? Krásné černé dlouhé vlasy – ty jsem znal, ale župan který měla na sobě, mně vyrazil dech. Ale ani ne tak župan, jako to,co dokázal odkrýt… . Chvilku trvalo, než jsem se zmohl na pozdrav a začal ze sebe sypat omluvu, že takhle k večeru ruším a proč. Renča byla tak hodná a řekla, že mi kafe ráda uvaří. Vplul jsem dovnitř jako lasička a šel do kuchyně za Renatou jako ohař po stopě.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image