Erotická povídka: Konečně spolu

Po delší době našeho převážně erotického psaní jsme se domluvili, že přijedu za tebou na návštěvu do Prahy.

Jelikož je pro tebe cesta komplikovanější, jedu já za tebou. Celou cestu vlakem se mi honí hlavou myšlenky, jaké to mezi námi asi bude. Známe se z Amíků, takže víme, co má každý z nás rád, ale to není stejné jako.Tě potkat na živo. Běhá mi hlavou spoustu věcí, jakou barvu budou mít tvé oči, jaký hlas mě uvítá. Jestli tě mám políbit, při „představování“.

My už se vlastně známe víc než známí, alespoň co se sexu týká, proto je to jiné než normální seznámení. A takhle se mi honí hlavou myšlenky celé 3 hodiny jízdy. Občas si představuju, jak se mě dotýkáš, ty tvoje krásné dlouhé prsty zajíždí pod sukni mých šatů a.., jsem už pěkně nadržená, když vystupuju z vlaku.
Ještě víc vlhnu, když se blížím k tvému bytu. Uvnitř se celá třepu – vzrušením i obavami. Bojím se, jestli se ti budu líbit, doteď jsi mě viděl jen na fotkách.

Naživo je to vždy jiné – pravdivější. Tisíckrát jsi mi psal, že jsem nádherná ženská. Já si to o sobě, ale vůbec nemyslím, však víš. Přicházím ke dveřím tvé bytovky a je mi na zvracení, jsem vystreslá, úplně.
Zazvoním na zvonek a čekám, až mě bzučákem pustíš dovnitř. Otevírám vchodové dveře a zvažuju, jestli to nemám ještě vzdát, ale mé pudy jsou silnější a ty mě táhnout k Tobě, už od začátku našeho psaní to tak je. Jseš jiný než všichni ostatní.

čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image