Erotická povídka: Kurvička pro všechny

kurvička broskvicky.cz

Během celé cesty z lesa domů nepadlo ani slovo. Brácha se upřeně koukal před sebe na cestu a ani já neměla chuť o čemkoliv, co se stalo mluvit. A o tom, co se stalo, už vůbec ne. Myslela jsem, že se hanbou propadnu! Panebože, TOHLE se brácha nikdy neměl dozvědět, a už vůbec ne TAKHLE!!! Po příjezdu domů nám brácha oběma nalil víno a strašně se omlouval, že nevěděl, o koho jde. Že se jen od chlapů v hospodě doslechl, že v lese je k volnému použití nějaká baba, tak tam taky vyrazil a neměl tušení, že jde o mne. 

Najednou se zarazil: „Hele, Elko, jak k tomu vlastně došlo? Kdo tě tam takhle uvázal a proč? Co to vlastně mělo znamenat?“

Bylo mi jasný, že povídačka s prohranou sázkou u něho nemá šanci projít, tak jsem jen mlčela a vrtěla hlavou. Jenže byl neodbytný a dotíral dalšími otázkami. Když pak ale začal vážně uvažovat o tom, že to celé nahlásí na policii, zatrnulo mi. Pochopila jsem, že musím s pravdou ven a že můžu jen doufat, že si to nechá pro sebe. 

Tak jsem se nadechla … a přiznala jsem se, že to celý byl můj nápad, moje vůle a moje aktivita, že v tom nikdo další nebyl zapojen a že to, co se se mnou dělo, jsem vlastně chtěla. Už ani nevím proč, jestli to bylo tím, že mi moc nevěřil, nebo tím, že jsem vypila už dost vína, na což nejsem zvyklá, ale přiznala jsem se mu i k tomu, co jsem provedla na oslavě jeho narozenin. Koukal na mne celkem vykuleně: „Teda ségra, ty jsi ale čubka!“ vydechl a zdálo se mi, že to zní obdivně.

„Byla bych ráda Toníku, kdyby to zůstalo jen mezi náma, jo? Prosím….“

„Jasně. Hele a to máš jako tak děsnou potřebu sexu, že děláš takovýhle věci? To jsi jako tak děsně nadržená nebo jsi tak nenasytná?“

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image