Erotická povídka: Letní brigáda v Americe

práce v Americe broskvicky.cz

Se studiem na vysoké jsem začala mít mnohem větší výdaje, než bývalo zvykem. Rodiče se mě sice snažili podporovat, ale přeci jen Brno je dražší, než mé rodné městečko a noční párty něco stojí. I proto jsem se rozhodla, že léto strávím v zahraničí na nějaké dobře placené brigádě. Už v zimě jsem hledala agentury a nedůvěřivě odpovídala na pochybné inzeráty. Nakonec jsem zvolila léty prověřenou agenturu a vsadila na klasika – Au Pair. Brigáda by tedy byla, celé léto strávím v Americe, to nebude mít chybu.

Šprtala jsem se jako divá a semestr ukončila v prvním možném termínu. Dobrou zprávu jsem sdělila agentuře a za týden byl odlet. Sbalila jsem si dva plné kufry, s mámou obrečela, že se celé léto neuvidíme a vyrazila na letiště. Let s jedním transferem byl bezproblémový a už jsem se v New Yorku hlásila k chlápkovi stojícím u příletů s cedulí americké agentury, u které jsem měla pracovat. Ukázal na hlouček dalších holek a já si stoupla k nim. Pak jsme jely minibusem do kanceláře. Byly jsme dvě Češky, a co vím, tak tři Polky. Ostatní nevím, ale nejspíš všechny Evropanky. Přísně vypadající paní nám vysvětlila, jak to funguje, pro začátek jsme každá dostala jednu adresu a telefonní číslo a ubytovaly se v takové ubytovně. Alespoň jsem měla pokoj pro sebe, dokonce s malým umyvadlem, jinak vše společné a to i třeba včetně kuchyňky. Opatřila jsem si místní SIM kartu a domluvila se s rodinou, jak si to hlídání představují.

erotická povídka práce v Americe a sex na baru Bezpasaka.cz

Bylo to super, brzy jsem dostala druhou rodinu a tak jsem hlídala ve dne i v noci. Nevyspalá, ve svém bytě jsem si maximálně na pár hodin zdřímla a už zase pádila hlídat. Slíbený příjem jsem dostávala, co víc si můžu přát. Celé to ale trvalo jen do doby, než i Američané ukončili vysoké a o cizinky hlídačky přestal být zájem. Přišla jsem o obě rodiny. V jednom případě měli starší dceru doma, hlídala ona a ve druhém si sehnali rodilou mluvčí, aby jejich syn mluvil dobře anglicky. Chápala jsem to, jenže jsem byla bez práce. Každý den jsem volala do agentury, nic pro mě neměli. Z příjmu jsem něco odváděla za byt, samozřejmě jsem musela jíst. Vydělané peníze začaly ubývat. Našla jsem si další práci v rychlém občerstvení. Jako cizinka s, dle šéfa, mizernou angličtinou mi po nezbytných výdajích zůstalo asi tolik, co bych si vydělala u nás doma. Po večerech jsem brečívala do polštáře.

Když jsem šla z noční okolo jednoho baru, zaujal mě inzerát, že hledají barmanku. Víc mě tedy zaujal slibovaný honorář. Už měli zavřeno, ale dveře byly otevřené. Vešla jsem dovnitř a nesměle zavolala, jestli tam někdo je. „Už je zavřeno,“ ozvalo se někde zezadu. „Já vím, já se omlouvám, venku jsem četla inzerát, že hledáte obsluhu,“ zavolala jsem do prázdného lokálu. Za barem se ukázala ženská, vypadala jako drsňačka. Tiše si mě prohlížela a pak řekla, abych přišla v šest, že to se mnou zkusí. Poděkovala jsem a vypadla odtamtud. Na pokoji jsem dlouze seděla na posteli a přemýšlela, zda tam jít a skončit ve fastfoodu. Měla jsem totiž mít další noční. Ani nevím jak, ale usnula jsem.

erotická povídka práce v Americe a sex na baru Bezpasaka.cz 1

Probudila jsem se po čtvrté hodině. V klidu si zašla do sprchy, která v tento čas bývá volná. Napsala jsem do občerstvení, že mám průjem a že nepřijdu a zamyslela se, co si jako servírka obléknout. Našla jsem si na internetu hodnocení toho podniku, abych trochu zapadla. Moc recenzí neměl, a když už, tak ve stylu „Fajn“, „Super“ a další nic neříkající. Nehrotila jsem to, oblékla si bílé prádlo, kraťasy, nátělník a v balerínách si to vyrazila do nové práce…

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image