Erotická povídka: Má oblíbená 69 s análem a třetím do party

69 a trojka broskvicky.cz

Odpusťte mi, že tentokrát vynechám takový ten obvyklý začátek příběhů. Přivítání, líbání, svlékání, osahávání, …až k (u těch odvážnějších) trochu toho kouření ptáka (nebo ptáků) na počáteční uvolnění. Nebo i v jiném pořadí. Bývá to většinou podobné a nakonec to i všichni znáte a dokážete si představit.

Ležel jsem pod ní v poloze 69, jazykem jí lízal kundu, lehce klitoris, ze strany ty její velké pysky a zajížděl i dovnitř. Jemně jsem jí sál vtu vlhkou kundičku a pohyboval se při tom nahoru a dolů. Takové malé „kouření“ nadržené kundy. Občas jsem se i hlavou nadzvedl, posunul a přejel jí jazykem k análku. 

Kroužil jsem jazykem okolo áčka, jemně do něj zajížděl. A pak jsem olizoval cestičku zpátky ke kundičce. Ona se přitom starala o mého ptáka a koule. Sála ho sice o něco drsněji, než mám rád, ale i v tomto případě jsem jí to odpustil. Byla na takové zacházení s ptáky zvyklá a nechtěla se to odnaučit. 

poloha 69, sex ve třech a anální sex bezpasaka.cz

Ale i tak jsem si to užíval. Krásně tekla, rád jsem to olizoval, a když přejížděla z ptáka na moje koule, stihla si i zavzdychat. Ale musím jí přiznat, sání koulí bylo na jedničku, postupně je brala do pusy, olizovala, přejížděla z jedné na druhou. 

Roztáhl jsem víc nohy a nechal ji, aby to ještě vylepšila její oblíbenou aktivitou – nasliněným prstem mi začala zvolna projíždět anál. Prstění jí šlo dobře, zajížděla mi tam do hloubky tak akorát, pěkně mě uvnitř masírovala. Přesně tak, jak to mám rád…

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image