Erotická povídka: Marie miluje zajíčky

marie ráda zajíčky brokvicky.cz

Nahá se procházela po svém malém bytě a uvařila si ranní kávu. Pak šla do koupelny a zahleděla se na sebe do zrcadla. Ve svém věku byla stále velmi atraktivní a štamgasti, kteří navštěvovali restauraci, kde pracovala, jí to také dávali dost najevo. Většinou to však byli staří alkoholici a o ty zájem opravdu neměla. Spíše by uvítala nějakého mladšího frajera, který by jí to v posteli parádně udělal. V zrcadle si prohlížela své tělo a povzdechla si, když si uvědomila, kdy naposledy měla chlapa. 

Dopřála si delší vlažnou sprchu, narychlo snědla rohlík a dva plátky šunky, oblékla se do letních šatů a vyrazila na autobusové nádraží. 

Venku bylo od samého rána nesnesitelné vedro a do restaurace dorazila celá propocená. To zas bude šichta, řekla si sama pro sebe, když si začala připravovat bar. 

„Ahoj Maruš,“ řekla jí při příchodu Magda – její šéfová a majitelka restaurace. 

„Prosím tě, dneska ti přes obědy přijde pomoct nový číšník, tak ho trochu zauč,“ pokračovala Magda. „Od prvního by tu měl zůstat nastálo, tak ať ví vše potřebné,“ dodala a posadila se na barovou židli. 

Marie souhlasně přikývla a zeptala se, jestli si dá kávu. I když věděla, že se ptá zbytečně. 

„Tak jaký jsi měla víkend?“ zajímalo Magdu.

„Ale jo, celkem dobrý. V pátek jsem byla s kamarádkou na vínku a zbytek víkendu jsem odpočívala,“ řekla Marie. 

„Tak to je dobře, že sis aspoň trochu odpočinula. Koukala jsem, že na večer je tu celkem dost rezervaček!“ Marie si jen povzdechla. 

„V kolik má přijít ten nový?“ zeptala se.

ČTI DÁL...

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image