Erotická povídka: Markův splněný sen

Narozeninová cesta

Jak se blížily Markovy narozeniny, netrpělivě očekával, co si na něj jeho přítelkyně vymyslí. Rok zpátky jej Pavlína vytáhla do skvělé restaurace, o rok dříve strávili víkend v luxusním SPA hotelu, a rok před tím mu darovala tandemový seskok. Už se nemohl dočkat, věděl, že ho překvapí a že to bude stát za to.

O to větší bylo jeho překvapení, když v daný den otevřel obálku a v ní byly lístky na vlak a do vědeckého centra v Praze. Ne, že by se tam nechtěl podívat, plánovali tam výlet už delší dobu, ale přece jen nemohl popřít jisté drobné zklamání. Nedal však na sobě nic znát, nebo v to alespoň doufal.

Týden uběhl jako voda, přišla sobota a Marek s Pavlínou stáli na nástupišti a čekali na expres do Prahy. Lidí na vlak nečekalo mnoho, a tak v davu snadno poznali známou tvář – Pavlíninu kamarádku Martinu. Jak se ukázalo, mířila do hlavního města za kulturou podobně jako oni, rozhodla se udělat si výlet po muzeích. Jejich rozhovor přerušil příjezd vlaku. Byl poloprázdný a Marek nemohl uvěřit své smůle – celé jejich kupé bylo podle panelu obsazené místenkami. Dvě z nich patřily jemu a Pavlíně, třetí, jak se záhy ukázalo, shodou náhod obsadila Martina. Marek s otráveným výrazem očekával, kdy se k nim nahrnou další tři lidé, ale vlak už byl dávno pryč ze stanice a nikdo nepřicházel, jen průvodčí kontrolující jízdní doklady.

„Alespoň trocha štěstí,“ pomyslel si Marek, „ti ostatní vlak nestihli.“

Krajina za oknem rychle ubíhala a děvčata si začala dobírat Marka a on zase je. Témata hovoru, zprvu naprosto nevinná, dostávala stále silnější sexuální podtext, až Marek skoro zalitoval, že v kupé nejsou sami. To by se asi neudržel a toužebně se na Pavlínu vrhl, což jí taky pošeptal do ucha. Ta se jen zasmála, políbila jej, a pošeptala něco Martině, načež se vrátila k Markovi a splynula s ním v dlouhém, vášnivém polibku. Jen koutkem oka zaznamenal, že Martina zamkla dveře do jejich kupé a zatáhla závěsy do chodbičky.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image