Erotická povídka: Masérka

masérka eropovídka broskvicky.cz

Napsal Sexuh

Začátkem léta toho roku jsem začala mít problémy se zády. Moji tehdejší doktorku sice udivovalo, jak mohu mít ve dvaadvaceti tak silné bolesti, protože jsem ale opakovaně chodila a nic nepomáhalo, doporučila mi masáže u jedné masérky. Začala jsem k ní tedy docházet.

Masáže jsem absolvovala každé úterý a pátek. Vždy jsem přišla na středisko, a aniž bych se stihla rozkoukat, už jsem se svlékala za plentou a ulehala na lehátko, kde přese mě přehodila bílou látku a celou hodinu se mi věnovala. Přibližně od druhé návštěvy jsme se daly do řeči. Povídala mi o dětech, později, když jsem projevila zájem o její práci, i o ní. Její doteky byly kouzelné, vždy jsem odcházela vzpřímeně a spokojeně.

Při třetím týdnu si mě pozvala výjimečně na odpoledne, prý už dopoledne něco má. Na středisku byla tma. Zaklepala jsem na okno a přišla mi otevřít. Byly jsme v budově samy. Na stole s psacím stolem byla láhev vína a dvě skleničky. Poprvé mě oslovila jménem: „Ivetko, když budeš chtít, můžeme si po masáži trochu popovídat.“ „Tak dobrá,“ přijala jsem nabídku a připravila se na masáž.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image