Erotická povídka: Mladá striptérka

striptérka broskvicky.cz

Napsal Sexuh

V sedmnácti mě postihlo takové nějaké období vzdoru, snad puberta. S rodiči jsem se hádala, chodila pozdě v noci, spíše brzy ráno, někdy až dopoledne domů. Nejednou se stalo, že jsem se doma pár nocí neukázala. Dokázala jsem se sebrat a odjet na nějaký festival. Doma mi nadávali, všechno možné zakazovali, ale nic nepomáhalo. Dokonce si vzpomínám, jak jsem vyskakovala z okna. Holt dětský pokojíček v přízemí má pro rodiče určité nevýhody.

V tomto období jsem začala žít sexuální život. Našla jsem si přítele o dvanáct let staršího a částečně jsem bydlela u něj. S postupem času začal na mě mít nároky, co se mi zrovna nezamlouvaly, a po půlroční známosti jsme se rozešli. Občas jsem spala doma. Jenže každý návrat domů přinesl novou vlnu výčitek, zákazů a příkazů, takže jsem se snažila být u kamarádek či u různých jednorázových známostí. Kašlala jsem na školu a docházely mi peníze. V té době jsem si začala pohrávat s myšlenkou prostituce. Sex jsem si zamilovala, neměla jsem problém ho mít denně a to klidně i s různými kluky. Ale i tak jsem se nechtěla přes tuto hranici dostat, bylo by to poslední řešení.

Když jsem měla hlad a v peněžence jen pár drobných, nastala krize. Na internetu na mě vyskočila nabídka práce v nedalekém klubu jako tanečnice u tyče. To mi vnuklo myšlenku, že se dá vydělávat tělem i bez sexu s chlípnými dědečky. Založila jsem si profil na jedné stránce s dívkami s podobným smýšlením a nabídla se jako striptérka na různé akce. Tenkrát jsem očekávala, že o mě bude obrovský zájem a že budu každý den na rozlučce se svobodou, což mi vydělá denně pár tisícovek. No, zájem o mě byl, ale než striptýz pánové upřednostňovali klasický styk. Další velká vlna chtěla privátní tanečky, čehož jsem se bála, být sama s cizím chlapem u něj doma. 

pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image