Erotická povídka: Moje milá sousedka

sexy sousedka broskvicky.cz

Napsal Sexuh

Je nudné sobotní odpoledne, objednanou pizzu jsem už snědl a krabici od ní nechal u dveří, abych ji vyhodil, až půjdu ven. V ruce jsme svíral dálkový ovladač a procházel jednotlivé programy. Na jedničce nějaká hodně stará pohádka, na čtyřiadvacítce politika. Pustil jsem si v televizi internetový prohlížeč a šel na Pornhub. Na střídačku jsem vybíral video a na notebooku otevřeném na stole procházel Facebookové stránky pěkných holek, co znám. Kolegyně z práce, spolužačky ze školy i manželky a přítelkyně svých kamarádů.

V trenkách mi mezitím pěkně ztvrdnul, takže letěly napříč obývákem. Skončily za gaučem. Na počítači jsem nechal otevřenou krásnou fotku sousedky v plavkách, publikovanou teprve před půl hodinou, na televizi posunul video o pár minut dopředu a v rytmu kouření si ho začal honit. Ani jsem pořádně nezačal a slyším zvonek od dveří. „Kdo teď otravuje,” řekl jsem potichu a stopnul přehrávání videa.

Klekl jsem si u gauče a snažil se nahmatat trenýrky. Zvonek se ozval znovu. „Už jdu,” zavolal jsem. Cestou jsem jen natáhnul ruku do koupelny a sebral osušku. Myslel jsem si to do doby, než jsem si ji chtěl dát kolem pasu. Byl to ručník. Stál jsem u dveří a zvonek zvonil do třetice. Odemkl jsem a pootevřel jen tak, abych jedním okem viděl, kdo zvoní. Stála tam sousedka bydlící nade mnou.

„Ahoj Kubo, promiň, že ruším, ale věšela jsem prádlo, spadla mi podprsenka a skončila na prádelní šňůře na tvém balkoně. Já si pro ni jen skočím, jo?” řekla ve vytahaném, zjevně domácím topu a šortkách v podobném stavu.

pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image