Erotická povídka: Moje poprvé s lesbou

lesbičky povídka broskvicky.cz

Bylo to ještě na střední, měla jsem čerstvě osmnáct a ve škole jsme dostali ředitelské volno kvůli odstávce vody. Většina kamarádek ale byla ve škole, takže jsem měla celou středu jen pro sebe. Dlouho jsem spinkala, a když jsem se kolem jedenácté vyhrabala z postele, začala jsem hledat nějaký ten film, abych se do ní mohla zase vrátit. Vzala jsem si notebook a začala hledat ve stažených souborech, co jsem dlouho neviděla. Nic mě nezaujalo a tak jsem se rozhodla strávit trochu toho času na erotickém chatu, vždyť je to taky někdy tak trochu komedie. Ještě jsem ani nestihla napsat, že jsem v postýlce a už jsem měla desítku uživatelů v šeptacím okně. Všem jsem se snažila poctivě odpovídat, jen občas jsem na nějakého zapomněla. Nechtěla jsem reálnou schůzku, spíš nějaký pokec. A jak to tak bývá, kromě chlapů mi odpovědělo i několik párů, co chtějí trojku. Odpověděla jsem to, co vždy, že jsem to s ženou nikdy nezkoušela, a že se na to necítím.

Přesto jsem si s jedním párem, údajně jsem si psala se slečnou, ale jeden nikdy neví, pár fotek vyměnila. Po nějaké době mi napsala uživatelka, která se představila jako Hanka, byla taky z Olomouce, jako já, a měla 42 let. Taky se mě zeptala, jestli mám se ženou zkušenost, odpálkovala jsem ji tím, co všechny ostatní, že ne a že se na to necítím. Nedala se a poslala mi svou fotku. Na ty roky nevypadá, ale kdo ví, jak stará je ta fotka. Chvílemi jsem měla pocit, že mi píše chlap. Zajímalo ji, kdy jsem to naposledy dělala s klukem, jak jsem dole upravená, kdy naposledy jsem se holila a mnohé další třeba i ohledně orgasmů. Vždy jsem stejnou otázku opětovala a tak jsme se o sobě víc dozvěděly. Zopakovala mi nabídku na schůzku, já napsala, že by mohla být moje mamka. Poslala smajlíky a odepsala, že jí klidně můžu říkat mami. Protože jsem tím zazdila odpověď na tu otázku, zeptala se znovu a já jednoznačně odmítla. Psalo se mi s ní hezky, ale pořád to mohl být chlap.

Postupně mě začala přemlouvat, že nemusí o nic jít, že se na ni můžu třeba jen dívat, jak bude nahá, jak si bude hrát. A nebo naopak, že ona mi svlékne jen šaty, můžu si nechat spodní prádlo a pokecám o všem možném. Poznala, že mě nahlodala vyzkoušet něco nového a poslala mi svou adresu. 

Pokračuj ve čtení…

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image