Erotická povídka: Moje poprvé v glory hole

glory hole broskvicky.cz

Nějakou dobu jsem zvažoval návštěvu glory hole. Znal jsem to z porno videí. Jsou to takové ty prostory, kde se v díře objeví péro a já se o něj starám. Stejně se tam může objevit i žena a své partie umístit do značně většího otvoru, kde se o ně pánové starají.

Nejbližší takový podnik jsem objevil v Brně. Tedy dokonce dva. Jeden přímo u autobusového nádraží a druhý o pár tramvajových zastávek dál. Ten vzdálenější byl mnohem lépe hodnocený, takže volba byla vcelku jasná.

Z domu jsem se vybavil odmotanými kuchyňskými utěrkami, vlhčenými ubrousky, kondomy a lubrikantem. Přeci jen jsem úplně nevěděl, co od toho čekat. Sedl jsem na tramvaj, nebo chcete-li dle místního slangu šalinu a po pár minutách dorazil za roh tohoto podniku. Prošel jsem docela pochybně vypadající ulicí, ve které je i sídlo policie a gymnázium, takže to tak hrozné nebude, až ke dveřím s nápisem sexshop. Ulice prázdná. Stejně mě nikdo z Brna nezná, ale tak ohlédnul jsem se.

Polknul jsem a se značnou nervozitou vešel dovnitř. Samotný sexshop moc vybavený nebyl, spíš různými poutami, obojky, bičíky a podobným. Přijdu k obsluze, pozdravím se s ní a ta se mě zeptá: „Co si přejete?“. Opatrně odpovím: „Glory hole.“ „Kabinky?,“ zeptá se obsluha. „Ano,“ s mírnou úlevou odpovím a zaplatím zvýhodněné vstupné, protože v tento čas je většina lidí v práci. Bleskově mi ukáže prostory a ukáže na jednu z kabinek.

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image