Erotická povídka: Moje první šlapání

prostitut povídka broskvicky.cz

Napsal Sexuh


O letních prázdninách po prváku na střední škole jsem měl svou první brigádu. Nic náročného, postával jsem v nedalekém supermarketu a snažil se nacpat lidem nějaké produkty,o které neměli zájem. Hrubí na mě nebyli. Většina pokývala hlavou, že nechce. Někteří mě alespoň vyslechli a odmítli. V průměru jsem denně ulovil méně než jednoho zákazníka. A od toho se odvíjela má odměna, od počtu podepsaných smluv. Takže placené nic moc. Na druhou stranu jsem měl zcela volnou pracovní dobu, chodil jsem si takto i po škole až do prosince, tak to nebylo úplně špatné.

Po Vánocích mi už nenabídli novou smlouvu a já o ni ani zájem neměl. Pravdou je, že kdekoliv jinde bych si vydělal víc. Peníze jsem vyloženě nepotřeboval, ale nebylo špatné nějaké mít. Jenže tak volnou brigádu prostě neseženete. V té době jsem začal závidět holkám, jak to mají v tomto ohledu jednoduché. Jednoduše nabídnou své tělo a mají krásnou práci. Být ženská, začal bych šlapat a měl bych vyděláno. Kdo by ale měl zájem o kluka? Také jsem objevil byznys s nošeným spodním prádlem.

Promyslel jsem to, založil si profil s fotkou nějaké holky z Ruska a nabídl ceník. O pár korun levnější, než bylo zvykem. A ono se pár jedinců našlo. Bankovní účet jsem tenkrát neměl, našel jsem si jednu službu, kde mi systém vygeneroval variabilní symbol a ten jsem spolu s číslem účtu poslal zákazníkovi. Sice mi strhli nějakou ne velkou provizi, ale dávalo mi to nějakou anonymitu a byli ochotní mi peníze čas od času poslat složenkou, což mi vyhovovalo. Cestou ze školy jsem chodil kolem vietnamského textilu, kde se kalhotky prodávaly za dvacku. Tenkrát okolo dvacetikoruny stála i poštovní známka.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image