Erotická povídka: Na houpačce s černochem

šukání s černochem broskvicky.cz

Napsal Passs

Upozornění: Tato krátká povídka je určena hlavně těm, co rádi mrdají (s) černochy. Ale i ty ostatní by snad mohla zaujmout, vzrušit a možná i inspirovat. Bez ohledu na vaše pohlaví nebo sexuální preference…

Napřed jsem toho černocha, staršího, krátké šedivé vlasy, pěkně štíhlého, viděl stát s dalším chlápkem, kdy si nechával dost osahávat zadek. Ale zdálo se, že si to zas tak moc neužívá. Když jsem o chvíli později šel zpátky z kina, byl už sám, a když jsem kolem něj procházel, na chvíli jsem se zastavil. Byl o něco rychlejší než já a sáhl mi zkušeně pod ručník na ptáka. Takže jsem neváhal ani já a zašli jsme do vedlejší místnosti s houpačkou.

V téhle místnosti jsem ještě předtím nikdy nemrdal, ale ta houpačka mě vždycky lákala.Vypadala dost bytelně, černá, s mohutnými řetězy upevněnými na stropě.. Vylezl bez váhání na ni, vypadal, že v tom má praxi, zapřel si nohy o řetězy a nabídl mi pohled na pěkného ptáka a ohromné koule sevřené kovovým kruhem. Stoupl jsem si mezi jeho nohy, přitáhl si trochu houpačku a plácal ho svým ptákem přes koule. To se mu líbilo. Na oplátku mi začal tahat za bradavky a kroutit je. A to se zase moc líbilo mě.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image