Erotická povídka: Nadržená Ariana

ariana nadržená broskvicky.cz

Napsal Anthonio

Ariana s páskou přes oči klečí nahá, v dlaních tře hebké penisy. V jednom z nich zacuká a teplé sperma ji skrápí tvář a prsa. Někdo jí sundá šátek, oči si chvíli zvykají. Kolem ní stojí tři muži v maskách s velkými ptáky a masturbují. Jeden z nich zaúpí, přistoupí blíž a přidá na Arianu svůj podíl. V tu chvíli se zachrčí i třetí muž a …

“Mami, mami…, já mám hlad.”

Ariana sebou trhne a procitá ze snu. Nad ní stojí 4 letý syn a tahá ji z postele. Později sedí s namazaným chlebem, ale nesnídá. Myšlenky se jí neustále vrací a hříšná představa sexu s více muži ji rozptyluje a dráždí. Odloží krajíc a roztržitě skládá nádobí do myčky. Hluboce předkloněná na právě vstanutého manžela nezapůsobí. Nevšímavě ji mine. Sevře rty, doskládá myčku a v ložnici si sedne k zrcadlu. Kašle na to, že se na svatbu červené šaty úplně nehodí, obléká se a maluje podle nálady. 

Paul se smíchem opouští společenskou místnost a vychází na vzduch. S opileckým zájmem chvíli hledí na zapadající slunce a zamíří k posedu na kraji lesa. Cítí úlevu, tlak v močovém měchýři už chvíli nebyl příjemný. Periferně zaznamená po svém pravici pohyb. Tři metry od něj přešlápne energická blondýnka, na prst namotává pramen vlasů. V zelených očích jí hrají všichni čerti.

Paul ji zaznamenal už v sále, byla nepřehlédnutelná. Krásná žena v červených šatech nemohla uniknout Paulovo pozornosti. Vybavil si její dvě děti, které na rozdíl od jejího manžela byly sympatické a krátce si s nimi i zahrál. Jejich maminka nyní vykasala šaty, odhaluje mu černé krajkové podvazky. Jeho nadržený pták nepříjemně rychle reaguje. 

Ariana si zuje lodičky, opatrně našlápne na žebřík posedu a pustí se nahoru. Otočí se dolů. Mrkne na něj a pokračuje. Paul už je na žebříku a nabízí se mu vzácný pohled z mravenčí perspektivy. 

pokračovat ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image