Erotická povídka: Nadržený stařík

sex se staříkem broskvicky.cz

Pan Kunčic vyprávěl dál. V ten moment jsem to nezaznamenala, ale začal vyprávět o ženském křídle. Muži a ženy se nesměli potkat. A samozřejmě převážně mladí muži, i přes utrpení, které prožívali, byli nadržení. Vyprávěl o různých homosexuálních záležitostech, jen tehdy se tomu tak neříkalo. Patrně to tak nějak funguje dodnes. Pak si potřeboval odskočit. Pomohla jsem mu vstát a doprovodila ho na záchod. Pak jsem ho doprovodila zase zpět do kuchyně.

Jednou rukou se držel mě, ve druhé měl hůl. Říkal, že ho všechno bolí z té židle, jestli se nemůžeme posadit na válendu. Doprovodila jsem ho tedy k ní a posadila ho na ni. Chtěl, abych seděla vedle něho. Natáhla jsem se pro mobil a dala ho na okraj stolu co nejblíže k nám a sedla si vedle něj. Natočil se ke mně a pokračoval ve vyprávění. Vyprávěl o korupci. Po návštěvách vždy chtěl cigarety, těmi šli někteří dozorci uplatit a tak se mohl dostat do ženského křídla. Při vyprávění o románku s jednou odsouzenou na smrt mě chytil za stehno.

Šaty jsem měla asi do půli stehen, tak mě držel za tu holou část. Při docela detailním popisu oné, řekněme dnešními slovy, jednorázovce jsem začala být z jeho ruky trošku nervózní. Ale nereagovala jsem a dál poslouchala. Pod tou představou být tou odsouzenou mi přecházel mráz po zádech. Zamyslela jsem se nad svým posledním přáním, které tehdy platilo. Bylo posledním přáním té ženy se pomilovat? Měla jsem to připravené jako otázku, když se pan Kunčic velmi jemně dotknul malíčkem mých kalhotek. Nezpozorovala jsem, že se tou rukou posunuje.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image