Erotická povídka: Nalehko

Na lovu

Znáte ty dny, kdy se probudíte, a máte neuvěřitelnou chuť něco vyvést? Prostě jen tak, udělat něco, nad čím by se všichni pohoršovali, prostě být opravdu zlobivé děvče. Přesně tak se toho dne cítila Martina. Za okny pražilo letní slunce a ona už od snídaně uvažovala co vyvede. Chvíli zvažovala, že by uspořádala trhlou dámskou jízdu s partou kamarádek, a ideálně i s pár náhodně posbíranými muži, aby se nenudily, ale pak nápad zavrhla. Sešly by se až večer, ale ona měla chuť něco vyvést TEĎ.

Slunce za oknem ji šimralo po holých zádech, protáhla se a vystavila mu tak celé tělo, oděné jen do sluneční záře. Chvíli nechala sluneční paprsky laskat svou pokožku a rozpalovat ji. Občas si takhle hrávala se sousedy, když stála nahá za oknem a vystavovala se na odiv. Vždy ji bavily ty nenápadné pohledy mužů z protějších oken…

To jí však dnes nestačilo, chtěla víc. Hodila na sebe bílou halenku nad bříško a po chvilkovém váhání i rozevlátou sukni. Spodním prádlem se nezdržovala, její menší, pevná ňadra podprsenku nepotřebovala a kalhotky se rozhodla nechat doma coby součást svého plánu.

čti dále

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image