Erotická povídka: Natálie a sexy sporťák

eropovídka Natálie a sporťák broskvicky.cz

Jsem single holka, kterou baví erotika a sex. Moje srdce bije divoce a dobrodružství jdu vždy naproti.  Dlouhé nohy, prsa trojky a blond vlasy do pasu. Bez rtěnky nevycházím z domu a žádostivé pohledy mužů si umím vychutnat. Poznávat muže /ale i ženy/ mě baví a nebráním se žádným experimentům a intimnostem, o které se s vámi v erotických povídkách ráda podělím.

Jsem svobodná a nezadaná holka, co si ráda užívá, a čas od času se sejde s někým ze seznamky. Kdo to dneska nedělá, že? Posledních pár dní si celkem intenzivně píšu s jedním pohledným sportovcem. Vysoký, vousatý, na první pohled krasavec. A ten jeho pohled. Jojo, je neskutečně sexy. Ale za to může asi ten sportovní ohoz, který má na fotkách na sobě. 

Jsem jsem zvědavá, jak vypadá v běžném oblečení. Poslední dny se naše konverzace čím dál častěji stačí k sexu, píšeme si různé fantazie, posíláme fotky. Oba jsme docela časově vytížení, takže najít čas na reálné setkání je docela obtížné.

Jeden večer, po celodenní provokaci, měl konečně čas a tak jsme se domluvili, že se alespoň na chvilku uvidíme, pokecáme. Protože jsme oba věděli, že ráno vstáváme do práce, nebylo v plánu žádné dlouhé ponocování.

sexy blondýna bezpasaka.cz

                                                                ilustrační foto

Bylo něco po 22 hodině a já se za ním vydala na smluvené místo. Domluvili jsme se na setkání na neutrální půdě v místním parku. Byla jsem trochu nervózní, ale víc zvědavá na to, jak bude reálně vypadat. Fotky jsou fotky a realita je kolikrát úplně jiná…ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image