Erotická povídka: Nečekaný sex se šéfem

sex se šéfem broskvicky.cz

S Martinem, mým kolegou z práce, jsme po sobě házeli svůdné pohledy od chvíle, kdy jsem nastoupila.Byl mým nadřízeným a tak jsem si kromě divokých představ nikdy netroufla zkusit na něj něco víc. A on také ne. Vždy šlo jen o letmé pohledy a “nenápadné” doteky. To se ale změnilo po vánočním večírku, na který mě doprovázel můj kamarád. Trochu jsem se přiopila, ostatně jako všichni, a s kamarádem došlo i na líbání. Martinovi to neuniklo a celý večer jsem na sobě cítila jeho pohledy.

Po Novém roce mi Martin nečekaně poslal mail s pozváním do kina. Byla jsem štěstím bez sebe, ale snažila jsem se zachovat si chladnou hlavu. V pátek, kdy jsme se měli před kinem potkat, jsem pobíhala dvě hodiny mezi koupelnou a zrcadlem a snažila se vytvořit tu nejpřitažlivější formu sama sebe. Hlavou se mi honilo, jak je rande v kině romantické a že pak mě určitě pozve na skleničku.

Martin přišel na poslední chvíli. Chladně mě pozdravil a políbil na tváře. Byla jsem z toho zmatená, ale stejně jsem se těšila na jeho společnost…

pokračuj ve čtení.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image