Erotická povídka: Nekonečné vzrušení na pláži

sex na pláži broskvicky.cz

Napsal Naranjito

Ležím na dece na břehu pískárny. Sluneční paprsky spalují moji kůži. Místečko je asi 15 m od cesty, dost daleko od ostatních lidí, schované za hustým křovím. Je tu plácek tak akorát na tu deku a pak už jen krásně písčitý sešup do vody. Prima soukromí pro opalování bez plavek.

Na cestičce vedoucí k tomuto plácku u vody uslyším kroky. Vyloupneš se ze zeleně jako víla. „Ahoj, tak jsem tu,“ zašveholí tvůj hlas.

Posadím se a sjedu tvé tělo obdivným pohledem. Jsi zase nádherná. Obličej orámovaný hustými vlasy, kterými probleskuje slunce. Z očí ti šlehají nezbedné ohníčky a na tváři ti vykvetl šibalský úsměv. Plná ňadra se rýsují pod tričkem. Oblinky zadečku zvýrazněné upnutými šortkami. A krásně modelované nohy. Jsi prostě jako bohyně.

Chvilku na tebe zírám. Přiblble se usmívám a pak ti odpovídám. „Ahoj. Už jsem si říkal, že jestli nepřijdeš do 5 minut, tak si půjdu zaplavat. Jinak bys tu našla jen vysušenou mrtvolu.“

Hodíš tašku na zem, klekneš si na deku, obejmeš mě kolem krku a políbíš mě na přivítanou. Líbáš mě dlouhým a něžným polibkem. Krásně voníš. Jako jarní louka.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image