Erotická povídka: Nekonečný sex s profesorkou

sex s učitelkou povídka broskvicky.cz

Ten její pohled. A ty oči. Nekompromisní přísně stažené rty, natřené podbízivě červenou rtěnkou zvýrazňující její ženskost. Rusovlasá královna, s plným hrudníkem a odzbrojujícím dekoltážem. Zdánlivě nepřístupná, ale v očích jí plane oheň vášně. Skrývá se za nimi erotický podtext? Ten pohled, který na mě právě vrhla, je to snad znak její náklonnosti nebo se tak dívá na každého.

Stačí aby vešla do třídy, sedla si, nahnula se lehce dopředu a upřela svůj zrak mezi nás. Její oči působí jako magnet a já nevím kam se dřív dívat, jestli do nich nebo na božský dekolt. Začíná pětačtyřicet minut trápení, ve kterém ve fantaziích prožiji stovky orgasmů spolu s ní, ve skutečnosti mi však pouze působí bolest při tlaku penisu o džíny. Po hodině většinou mířím rovnou na záchod, abych napětí uvolnil. V létě, kdy chodí oblečená vyzývavě, to musím doma ještě zopakovat, abych mohl myslet normálně. Má nádhernou vůni, ale nechodí mezi lavicemi a já jsem se v rámci obrany posadil do poslední lavice. Ne že by to pomáhalo.

erotická povídka sex s učitelkou bezpasaka.cz

Byla to však její vůně, která ve mě nakonec začala probouzet šílenství. Skončilo pololetí a já měl u ní jako v jediném předmětu čtyřku, všude jinde maximálně dvojky. A to ke mě byla shovívavá. Zvláštní, říkám si, známky mám na pětku, ale dala mi čtyřku. Přitom mne celou dobu ignoruje. Po předání vysvědčení se najednou, poprvé za celý rok, vydala mezi lavice a zastavila se u mě. “Stav se u mě v kabinetu po výuce. Potřebuju s tebou něco probrat.” …

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image