Erotická povídka – Nudistický kemp

Nuda pláž

Jak jde dohromady dovolená u moře v nudistickém kempu a holka vychována věřícími rodiči? Bude rebelka nebo půjde v jejich stínu? 

Přítele Jirku jsem poznala v březnu, když změnil práci, a začali jsme se každý den potkávat v autobuse cestou do práce a z práce. Každý den si ke mně přisedl, až mě po dvou týdnech pozval na rande a tak nějak to začalo. Je sympatický, černovlasý, hubený kluk, se kterým není nikdy nuda. Oběma nám je 22. Postupně jsem se seznámila s jeho bratrem i rodiči. Všichni byli hrozně milí a přátelští. Pozvala jsem ho i k nám domů, bydlím s rodiči. Naši mi ho schválili, jen nebyli tak uvolnění, jako jeho rodiče, což mě trochu mrzelo. Moji rodiče jsou věřící, já to po nich moc nezdědila. Například Jirkův táta i jeho bratr přede mnou už při mé druhé návštěvě chodili v trenýrkách a chovali se, jako bych tam byla odjakživa. Prvně mě to zaskočilo, z domu jsem na to nebyla zvyklá, ale nakonec mi to nevadilo. Když byl Jirka u nás, museli mít všichni čisté oblečení, byly vyprané polštářky na gauči a mamka školila tátu, o čem smí mluvit a o čem ne. A ještě k tomu, když tam byl Jirka, obvykle bylo trapné ticho. Na jednu stranu jsem ráda, že rodiče uklidili a tak nějak se na návštěvu připravili, na tu druhou se tam Jirka nemohl cítit jako doma a to mi vadilo. Byl tam vždy jako host. Když jsem jednou chtěla, aby u nás přespal, dostala jsem od našich nadané, že na to máme čas až po svatbě a jestli mermomocí chci, rozloží mu gauč v obýváku. Tajně jsem to s ním dělala u nich doma, jeho rodiče i brácha se vždy někam uklidili. Dvakrát jsem tam i přespala, jenže doma jsem vždy tvrdila, že jsem na festivalu s kamarádkami a spím ve stanu nebo tak nějak. Abych to shrnula, jeho rodiče byli mnohem víc v pohodě, než ti moji.

Začátkem června mi Jirka nabídl, zda bych s nimi nejela na dovolenou, že pravidelně už spoustu let jezdí celá rodina na přelomu července a srpna na dovolenou do Chorvatska do kempu Valalta, kde si pronajímají bungalov

Celou erotickou povídku si přečtete zde.

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image