Erotická povídka: Nymfomanka Emiko a tvrdý náraz

emiko ero 3 díl broskvicky.cz

V minulé povídce jsem psala o prvním šukání s Akim. Chodila jsem za ním od té doby do obchodu kdykoliv jsem mohla. V malém tmavém pokojíku za krámkem si mě bral podle libosti. Nebránila jsem se naprosto ničemu. Vyzkoušeli jsme snad všechny erotické hračky, které se tam prodávaly. A že hodně z nich bylo dost bizarních. Přestože moje srdce se rozbušilo vždy, když jsem překročila práh červenými světly zářícího obchodu, z Akiho čišel chlad.

Nikdy jsem k žádnému muži nechovala zvláštní city. Byli pro mě jen nástrojem a prostředkem, jak uspokojit sebe samu. Do Akiho jsem se ale zamilovala. Chtěla jsem, aby byl šťastný a dávala mu svou zkaženou duši i tělo plně k dispozici. Byla jsem jeho hračka, kterou mohl šoustat kdykoliv a jakkoliv. Náš vztah nikdy nepřekročil pomyslný práh vnějšího světa. Spojovali jsme se výhradně na zašlé matraci starého erotického krámku v Červené čtvrti. Náš pot a tělesné šťávy se den za dne vsakovaly do staré dřevěné podlahy temného krcálku.

erotická povídka Emiko 3 tvrdý sex naughty harbor

Jednoho dne jsem našla v pokoji za obchodem s Akim další dívku. Seděla v krátké školní sukýnce na gauči. Na tom, kde Aki pečlivě už tolikrát prozkoumal moje tělesné otvory. Byla nevýrazná a stydlivě klopila oči. Aki mi ji představit jako Hoiu. Stála jsem zaraženě ve dveřích a nechápala, co tam ta cizí dívka dělá. V mém pomyslném vesmíru jsem existovala jen já, Aki a naše pravidelné mrdání.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image