Erotická povídka: Nymfomanka Emiko a její první neromantická láska

nymfomanka Emiko broskvicky.cz

V minulé erotické povídce jsem se rozepsala o svých prvních sexuálních zážitcích. Dnes bych se s vámi ráda podělila o příběh seznámení s mou první a dosud poslední láskou. Nečekejte ale žádnou romantiku. Bylo mi 19 a mojí kundičkou prošlo už hodně mužů. Mladých i starých. Jediné, co mě na nich dosud zajímalo, byl jejich potenciál ohledně mého fyzického uspokojení.

Moje srdce dosud mlčelo a já následovala jen svou věčně vlhkou kundičku tam, kde ji čekalo pořádné protáhnutí. Ve škole jsem byla spořádanou, průměrnou a zakřiknutou studentkou, ve svém volném čase pak nymfomankou na plný úvazek. 

nymfomanka Emiko eropovídka Naughty Harbor

Akiho jsem potkala v jednom zastrčeném obchůdku s erotickými, fetiš a BDSM hračkami, kde jsem ráda utrácela naspořené kapesné. Když jsem tam jednoho zimního odpoledne přišla, za pultem už nebyla stará Matu, ale ON.

Poprvé jsem vnímala muže jinak než jako tělesný objekt touhy. Nicméně Aki mě úspěšně ignoroval. Mohlo mu být kolem třiceti a určitě mě považoval za malou holku, která se vsadila s kamarádkami, že si v obchodě koupí vibrátor nebo alespoň gumu.

To odpoledne jsem si nic nekoupila a utíkala domů, kde jsem si do svý tekoucí kundičky strčila to největší dildo, co jsem měla doma a představovala si Akiho, jak ve mě něžně přiráží.

ČTI DÁL

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image