Erotická povídka: Nymfomanka Emiko a její první zkušenosti s masturbací

nymfomanka broskvicky.cz

Jsem nymfomanka. Jmenuji se Emiko. Mé jméno znamená zářící dítě. Když jsem byla malá, vyzařovalo ze mě prý štěstí. V dospívání ze mě začala vyzařovat ale moje neukojitelná sexuální touha. Stala jsem se závislá na pocitu tělesného vzrušení a jeho následného uspokojení. A bylo mi jedno kdy, jak a s kým (čím). Hlavně, když jsem dostávala svou pravidelnou dávku. 

Pamatuji si, jak jsem si jako čtyřletá každý večer hrála se svou holou dětskou mušličkou. Dokázala jsem to hodiny. Když jsem začala chodit do školy, začalo moje experimentování s věcmi, které se mi do ní vejdou. Pamatuji si, že jako první jsem si hrála s mrkvičkou, kterou jsem střídavě lízala a strkala do své tajné jeskyně rozkoše.

amiko naughty harbor

V deseti letech už jsem věděla, jak si udělat dobře a v tajné krabici, pečlivě schované, jsem měla několik oblíbených hraček. Hladký kousek tvrdého dřeva ve tvaru penisu, dřevěné kolíčky (ty jsem si s oblibou připínala na bradavky a stydké pysky při masturbaci), tubu od spreje, vibrující gumové dětské hračky (mé milované vibrátorky) a mnohé další obskurní věcičky, které jsem si do sebe s oblibou strkala.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image