Erotická povídka: Osudový výpadek

Sex ve výtahu

V průběhu promrhávání svého volného času na Youtube mi cvrnkla na mobilu notifikace, že mám ve výdejním místě přes pár ulic k vyzvednutí balíček s novou masturbační vagínou. Nadšený, a v ten moment i nadržený, jsem sebral mobil, obul kecky a vyběhl z bytu, zamknul jsem a přivolal výtah.

Zatímco jsem u něj přešlapoval a koukal na displej ukazujíc, v jakém patře se zrovna zasekl, přemýšlel jsem, že bych byl dole rychleji pěšky. Přesně ve chvíli, kdy jsem se začal otáčet, se rozjel směrem dolů. No konečně. Zastavil u mě v osmém patře a otevřely se dveře.

Stála tam usmívající se blondýnka s očima sklopenýma do svého dotykového miláčka. Pozdravili jsme se, já přistoupil a stoupnul si vedle ní. Dveře se zavřely a výtah se rozjel směrem dolů. Kabinou se linula příjemná vůně jejího parfému. Mezi čtvrtým a třetím patrem se výtah zprudka zastavil.

Na zlomek vteřiny zhasla i světla, vzápětí se opět rozsvítila. S dívkou jsme se na sebe zmateně koukli. Ona stála u ovládacího panelu, a tak znovu navolila přízemí. Nic se nedělo. Tlačítko stiskla ještě několikrát. Poté začala volit i další patra a tlačítko na otevření dveří, výtah se však do pohybu nedal.

čti dál

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image