Erotická povídka: Otec Antonín a děvečky

otec antonín broskvicky.cz

Dnes máme na hradě hosta. Kněz z nedaleké vesnice, otec Antonín. Na jeho návštěvu jsem se netěšil, moc dobře jsem věděl, co bude následovat. A skutečně. Hned po příchodu spustil: „Milosti, v kostele vás nevidím co je rok dlouhý a u svaté zpovědi jste už také drahnou dobu nebyl. Mezi lidmi se ledacos povídá, a ne zrovna v dobrém. Žijete bez ženy, jenom s děvečkami… . Takhle vaše duše nedojde spásy.“ Mávl jsem znechuceně rukou a ukázal ke stolu. „Nechte těch litanií, otče, a pojďte se raději najíst. Na hradě nouzí netrpíme a přijdete na jiné myšlenky.“

Nenechal se dlouho pobízet a za chvíli si už nacpával své tlusté břicho. Byl jsem s dívkami domluvený, že ho dnes trochu potrápíme a dáme mu za vyučenou. „Nemějte strach, hned donesou další,“ uklidnil jsem kněze, když byla hodovní tabule prázdná. Hned na to se ve dveřích objevila Matylda s mísou kouřících jitrnic. Jen v dlouhé sukni a dávala nám na obdiv svá obrovská vemena. Položila mísu na stůl a naklonila se nad Antonína, aby si mohl z blízka prohlédnout její obří cecky a tmavě hnědé bradavky. Ten jen obrátil oči v sloup a pokřižoval se. Ale nic neříkal a hned se pustil s chutí do jídla. Mezi sousty ale koutkem oka sledoval odcházející Matyldu, která vyzývavě kroutila svou tlustou prdelí.

„Zkuste mou medovinu, určitě vám zachutná,“ vyzval jsem ho. Chutnala mu víc než dost. Pil žejdlík za žejdlíkem a za chvíli se mu jazyk začal plést a hlava klesat, až mu padla na stůl. Na to jsem čekal a pokynul Barboře. Klekla si pod stůl, vyhrnula knězi sutanu a vzala do ruky jeho tlustý žilnatý ocas. Bylo vidět, že Antonín je i přes své kněžské roucho také pouze muž, protože mu okamžitě začal tvrdnout. Barbora ho ještě několikrát pevně zmáčkla v dlani a vsála ho do úst. Dávala si záležet. Cucala jeho ztopořené mužství a lechtala koule. Antonín cosi zamumlal, těžce zvedl hlavu a v tváři se mu zračil blažený nechápavý úsměv.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image