Erotická povídka: Pán panství a panna Zuzana

pán panství a zuzana broskvicky.cz

Při svých vyjížďkách do okolních lesů jsem v poledne zastavil u potoka napojit koně. Sám jsem ulehl do stínu stromu, abych se v letním horku trochu ochladil. Nedaleko po proudu jsem zahlédl pohyb. Na břehu klečela krásná mladá dívka peroucí prádlo. Přesně taková, jakou mám rád, ne nepodobná Barboře a Matyldě. Jen o hodně mladší, myslím tak osmnáct let. 

Tlusté břicho, velká kulatá prdel a obrovská prsa, která její lněná blůzka jen těžko skrývala, a přes níž prosvítaly velké tmavé bradavky. Světle zezavé vlasy měla spletené do dlouhého tlustého copu.

Zvedl jsem se z trávy a potichu k ní zezadu došel. Zaslechla za sebou tiché zašramocení a prudce se otočila, až jí jeden prs vyklouzl z těsné halenky. Mlsně jsem se olíznul. „Ach, pane, promiňte. Nevěděla jsem, že tu jste,“ špitla a stydlivě si dlaní zakryla svou obnaženou kozu. „Neomlouvejte se dítě a uklidněte se,“ konejšil jsem ji. „Odkud jste, nikdy jsem vás tu neviděl? A jak se jmenujete?“ „Jsem Zuzana,“ odpověděla. 

erotická povídka odpanění Zuzany na Mladějově Bezpasaka.cz

„Bydlím s matkou kousek odsud.“ A ukázala na malou dřevěnou chalupu. V ocasu mi cukalo, cítil jsem, jak mi chtíčem tvrdne, ale měl jsem s ní jiné plány. „Přijďte večer za mnou na hrad. Škodná určitě nebudete.“ A potěžkal jsem v dlani váček plný tolarů. „Jen mi řekněte…, už jste někdy mrdala?“ Líce jí zrudly. „Och, pane. Proč se ptáte na takové věci? Ne, ještě jsem nikdy s mužem nesdílela lože.“ V duchu jsem se usmál. Lepší, než jsem čekal. Sedl jsem na koně a ujížděl zpátky na hrad.

pokračuj ve čtení

Napsat komentář


CAPTCHA Image
Reload Image